O nas

IMG_6848.jpg

Lekarz stomatolog Krystyna Jaworska-Szafraniec jest doświadczonym dentystą. Od samego początku swojej kariery zawodowej pracuje na terenie Mikołowa, gdzie od 2005 roku prowadzi Indywidualną Praktykę Dentystyczną. Posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach.

W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych usługi udzielane są w oparciu o wysokiej jakości materiały stomatologiczne, nowoczesny sprzęt m.in. radiowizjografię oraz RTG pantomograficzne umożlwiające poszerzanie tradycyjnej diagnostyki. Gabinet jest wyposażony w znieczulenie komputerowe The Wand, dzieki któremu wizyta może być komfortowa i bezbolesna. Świadczymy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej, profilaktyki, chirurgii i implantologii.

Nasz zespół

Świadczeń stomatologicznych udzielają lek. stom. Krystyna Jaworska-Szafraniec specjalista stomatologii ogólnej, lek. dent. Aleksandra Mazur i lek. dent. Tomasz Szafraniec, przy wsparciu higienistek stomatologicznych Katarzyny Wieczorek i Małgorzaty Chodyły. Gabinet współpracuje lek. dent. Sebastian Pawelec specjalistą chirurgii stomatologicznej, wykonującym zabiegi w zakresie implantologii i chirurgii stomatologicznej. Tworzymy zgrany zespół nie bojący się podejmowania wyzwań. Dużą wagę przykładamy zarówno do jakości udzielanych usług jak i panującej atmosfery.


Lek. stom. Krystyna Jaworska-Szafraniec

stomatolog ogólny, właściciel praktyki

Lek. dent. Tomasz Szafraniec

stomatolog ogólny, endodonta

Lek. dent. Aleksandra Mazur

stomatolog ogólny, stomatologia estetyczna

Lek. dent. Sebastian Pawelec

chirurg stomatologiczny

Katarzyna Wieczorek

higienistka stomatologiczna

mgr Małgorzata Chodyła

higienistka stomatologiczna

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Wystaw nam opinię

Kliknij
lub zeskanuj